אודות

נגרית יגל – מטבח קונים ישירות מהמקור

נגרית יגל מתמחה בייצור מטבחים, חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי אמבטיות, חדרי הורים וריהוט לכל חדרי הבית. החברה מבצעת פרויקטים גדולים ומקיפים הכוללים עבודות נגרות מתקדמות למגזר הפרטי והעסקי: ריהוט ואבזור בתים פרטיים, ביצוע מיזמים לתאגידים, יישום פרויקטים מסחריים עבור חברות גדולות בארץ ועוד. נגרית יגל הינה מפעל שהוקם לפני 40 שנה. את ראשית דרכו התחיל העסק כנגרייה קטנה שעברה מאב לבן והתפתחה עם השנים לעסק גדול עם חזון, עוצמה ואומץ. היום נגרית יגל נהנית ממוניטין איתן המתבסס על איכות בלתי מתפשרת, קפדנות בתהליכי הייצור וייצור מוצרים ברמת גימור מושלמת תוך התאמה מוחלטת לצורכי הלקוח ודרישותיו.

מטבחי יוקרה

איכות המוצרים הגבוהה של החברה נובעת משילוב של שימוש בחומרי גלם הטובים ביותר, טכנולוגיות ייצור מתקדמות ותהליכי ייצור מדויקים, המתבססים על נוהלי עבודה, שמקורם בתקן להבטחת איכות המוצרים והשירות. נגרית יגל מקפידה על בקרת ייצור קפדנית המפקחת על כלל המיכון המתקדם והחדשני בו מצויד המפעל.אנשי המקצוע, המועסקים בנגרית יגל, נבחרים בקפדנות יתרה: כולם בעלי ידע עשיר וניסיון רב. על פי מדיניות של מטבחי יגל כל תהליך הייצור על בוריו מתקיים במפעל עצמו: ללא עבודה מול קבלנים, סוכני משנה או בעלי זיכיונות למיניהם. על האיכות הגבוהה של חומרי הגלם בהם עושים שימוש בנגרית יגל, מעיד לא רק אורך החיים הארוך של המוצרים, אלא גם אחריות הבלתי מוגבלת בזמן שמעניק המפעל לשלל התוצרת שלו.

אולם התצוגה

פרט למפעל, כוללת נגרית יגל אולם תצוגה חדשני ומרהיב ביופיו החולש על 150 מטרים. אולם התצוגה פותח בפני הלקוח מגוון רחב של אפשרויות לבניית המטבח החלומי בו הוא חפץ. נוסף למוצרים המוצגים באולם התצוגה, מצויד המקום במערכות מחשוב מתקדמות המאפשרות ללקוח ליהנות מהמחשה ויזואלית של תכנית הפרויקט בביתו או בעסק שלו. באולם התצוגה מחכים לכם מעצבי פנים מוסמכים, בעלי ידע מקצועי נרחב וניסיון בעולם העיצוב. בואו לבקר ולבחור את מטבח החלומות שלכם.

מומחיות

​המפעל כולל צוות עובדים מהמקצועיים בענף ובאולם התצוגה ניתן להתרשם ממעצבי פנים מוסמכים בעלי ניסיון וידע מקצועי נרחבים.

אמינות

​אמינות ושקיפות הם יסודות בסיס במפעלנו, אצלנו הלקוח יקבל את המידע והשירות המדויק והאמין ביותר ובנוסף אנו מפוקחים תחת חברת אמון הציבור.

שרות

​הקפדה על קשר וליווי אישי עם הלקוח מרגע התכנון ועד מתן שירות עבור המטבח המותקן בביתו.

בין לקוחותינו

אמון הציבור לוגומיוצר בישראל לוגו

פגישה אישית עם מעצב/ת

רוצים להתחדש במטבח החלומות שלכם?
הגעתם למקום הנכון !

השאירו פרטים ואחד ממעצבי הפנים המומחים שלנו יחזור אליכם לתיאום פגישה יעוץ, תכנון והדמיה אישית ללא עלות!

לתיאום פגישה עם מעצב –
072-2657605

Call Now Buttonלחץ לחיוג
וואטסאפ!