לתיאום פגישה עם מעצב בסניף

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.

מטבחי יוקרה מבית נגרית יגל

המטבח הוא האיזור הפרטי שלנו בבית, בו אנו נמצאים מספר שעות לא מבוטל במהלך היום, לא בהכרח רק בבישולים, אלא גם בישיבה עם בני משפחתינו, חברים, שיחות טלפון ועוד.

המטבח משרה שקט ורוגע בבית, כאשר יש בבית מטבח שנעים להסתכל עליו ולהיות בו, פשוט כיף להיות בבית. במידה ואתם מעוניינים במטבח שיהיה מותאם בדיוק עבורכם והתקציב שלכם אינו מוגבל במיוחד, מטבח יוקרה, הוא המטבח המתאים עבורכם.

מה תמצאו במטבחי יוקרה?

מטבחי יוקרה ידועים כמטבחים טכנולוגים, המטבחים מאובזרים במוצרי חשמל חדשנים, תנורים חזקים, כיריים אינדוקציה ברמה גבוהה. אם תכנסו למטבח יוקרתי, מיד תוכלו להבחין בכך שסוג השיש מפואר ונראה יוקרתי ביותר. מטבחי יוקרה מתאפיינים לרוב בגודלם ומעוצבים ע"י מעצבים ידועים בתחום. מטבחי יוקרה עוטפים את בעלי הבית וכל אורח בתחושת ביטחון ומראה מפואר וחדשני. תהליך תכנון מטבחי יוקרה הוא קפדני ביותר ונעשה בהתאמה אישית לבקשת הלקוח.

ידוע כי מטבחי יוקרה הם מטבחים טכנולוגים, אשר מאובזרים במוצרי החשמל החדשים ביותר, תנורים חזקים ומעוצבים וכיריים אינדוקציה ברמה הכי גבוהה. כאשר נכנסים למטבח יוקרתי, מיד ניתן להבחין בשיש היוקרתי והמפואר וברוב המקרים בכלי בישול ואקססוריז למטבח מהמובילים בתחום, מטבחי יוקרה מאופיינים כמטבחים גדולים ומעוצבים על ידי מעצבים נחשבים.

דגש על כל פרט

בתהליך עיצוב מטבחי יוקרה, ישנו דגש על כל פרט, מעיצוב ידיות לדלתות ועד דרכים לשלב את הזכוכית במטבח, חריטות וכ'ו. בעיצוב מטבחי יוקרה ישנו דגש רב על נושא הבטיחות: התחממות דלת תנור באופן שעלול לסכן אתכם, מניעת סגירת מגירות במהירות מסוכנת וכ'ו. מטבחי יוקרה נראים בדיוק כפי שמם, יוקרתיים מאוד, נראים כפי שיצאו מקטלוג עיצוב מטבחים ממגזין נחשב. בתהליך עיצוב מטבחי יוקרה, ישנו דגש רב על איכות חומרי הגלם, על מנת להבטיח מראה יוקרתי וכמו כן לשמור על המראה שנים רבות.

מיהו קהל היעד של מטבחי יוקרה?

אנשים שמבינים בעיצוב ויודעים בדיוק מה הם רוצים, הם האנשים שמתאים להם מטבח יוקרתי בבית. ברוב המקרים אוכלוסיית האנשים שמתעניינים במטבחי יוקרה, יודעים מה קורה במטבח ומכירים את חלקי העולם הקולינארי. אנשי היי טק אוהבים מאוד מטבחי יוקרה, מכוון שהוא מתהדר בחדשנותו בעולם הטכנולוגי.

מטבחי יוקרה הם חלומם של המון אנשים, המטבחים הללו משרים המון ביטחון, עוצמה וחדשנות בבית.

מעוניינים במטבח יוקרתי אצליכם בבית?

חייגו אלינו 053-5757555

פוסטים אחרים בבלוג...