תכנון מטבחי יוקרה

תכנון מטבחי יוקרה


המטבח עצמו הוא הפנינה של הבית, החלק האהוב והפעיל ביותר. חשוב שהוא יהיה גם יפה למראה, נוח ושימושי. אז כיצד שומרים על המטבח שגם יראה נפלא וגם יישאר חזק ועמיד לאורך זמן? התשובה היא פשוטה. דואגים מראש שהמטבח יהיה מיוצר מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, מעץ מלא עם חיפויים איכותיים, ברמת גימור מדויקת ועם פרזול חדשני. במילים אחרות, דואגים להזמין מטבח יוקרה. תכנון מטבחי יוקרה יכול להיות במגוון סגנונות עיצוב ולהתאים לכל גודל של בית.

מטבח כפרי למשפחת עדיקא

תכנון מטבחי יוקרה במגוון סגנונות

אנחנו בנגרית יגל מתמחים בעיצוב ותכנון מטבחי יוקרה כבר למעלה מ- 40 שנה. לאורך כל השנים אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר הקיימים בעולם. המטבחים שלנו מיוצרים מעץ חזק ואיכותי. תהליכי הייצור שלנו מדויקים מאוד בזכות השימוש שאנו עושים בטכנולוגיות יצור חדשניות ומתקדמות. כאשר תכנון מטבחי יוקרה מתמזג עם נגריה מקצועית ואיכותית, אין כל ספק שהמטבח שלכם יהיה מושלם ויישמר לאורך שנים.

 

עיצוב מטבחים אנגליים

בזכות כל אלה, אנו יכולים לעצב מטבחים בכשרון רב בכל סגנונות העיצוב. אחד מסגנונות העיצוב המיוחדים והמרהיבים ביותר שלנו הוא מטבח אנגלי. המטבח האנגלי הוא מטבח המתאפיין בסגנון רומנטי ויוקרתי עם נגיעות אירופאיות קלאסיות. אחד ממטבחי היוקרה המיוחדים שלנו, שאנחנו אוהבים לייצר עם ריקועים וחריטות מיוחדות בעץ המשווים למטבח מראה אקסקלוסיבי ומרהיב. העין אינה שבעה מלהסתכל עליו בזכות השילוב של חומרי הגלם האיכותיים והייחודיים שלנו. מטבח אנגלי הוא דוגמה לעיצוב מרהיב עם ביצוע מדויק ומושלם. יחד עם זאת, ישנה חשיבות בתכנון המטבח לסדר העבודה והנוחות של הלקוחות. אנו מתכננים את המטבחים שלנו בהתאם לגודל החלל והמטבח ומתאימים את הפונקציונליות שלו לשיטות העבודה בפועל של המשתמשים בו. אנו שמים דגש רב על הנדסת אנוש מתקדמת גם בנושא הפרזול. במטבחי היוקרה שלנו מותקנים אביזרי פרזול חדשניים ההופכים את החיים לקלים ונוחים יותר.

מטבחי יוקרה מבית נגרית יגל

תכנון מטבחי יוקרה צריך להיעשות בכישרון רב ובהתאמה לצורכי הלקוח. אנחנו בנגרית יגל מקפידים על שלב בתכנון והעיצוב ומייצרים את המטבח עם דגש רב על איכות ודיוק. מטבח יוקרה הוא מטבח חזק ועמיד בזכות שילוב של חומרי גלם איכותיים, רמת דיוק וגימור גבוהה ביותר ועיצוב עוצר נשימה. כך, תוכלו להבטיח לעצמיכם מטבח יוקרתי ושימושי לשנים ארוכות וטובות.

 
Share Button