ריהוט בהתאמה אישית

ריהוט בהתאמה אישית – נגריית יגל

 ריהוט בהתאמה אישיתאנו בנגריית יגל מומחים בעיצוב וייצור ריהוט יוקרתי בהתאמה אישית תוך כדי שמירה על סטנדרט גבוה. ארונות למטבח, לחדרי מגורים, ארונות לחדרי ילדים או חדרי שינה וכמובן בניית ארונות מותאמים לנישות במידות שונות. ריהוט בהתאמה אישית מאפשר לכם לבחור סגנון עיצוב וחומרים נכונים ולנצל בצורה מושלמת כל אזור בבית שלכם.

נגריית יגל מציעה לכם ריהוט בהתאמה אישית עבור פרוייקטים פרטיים, לכל אחד מחדרי הבית – ריהוט בהתאמה ייחודית לחדרי שינה וחדרי מגורים, ריהוט למטבח ולפינת האוכל, ריהוט מותאם אישית לחדרי ארונות, חדרי אמבטיה, התאמה אישית לנישות קיימות, תחת מדרגות ועוד.

הריהוט מותאם לסביבת המגורים, לסגנון העיצוב, לשטח הפנוי שברצונכם לנצל ואנו בנגריית יגל עושים הכל בכדי להבטיח לכם ריהוט איכותי ומעוצב בהתאמה אישית.

 

עיצוב ואיכות נפגשים

ריהוט בהתאמה אישית הוא תחום רחב הכולל בתוכו עיצוב של מטבחים, ארונות, שידות, מדפים, פתרונות אחסון או כל רהיט אחר בבית בהתאם לסגנון הרצוי, לשאר הרהיטים, למגבלות המבנה הקיים והעדפות הלקוח כאשר אתם בוחרים ריהוט מותאם אישית לבית שלכם אתם מבטיחים התאמה מקסימלית לחלל הקיים וניצול מרבי של השטח מבלי להתפשר אל עיצוב ואיכות. אנו מבצעים עבורכם עיצוב ובניית ריהוט בהתאמה אישית מכל חומר ובכל סגנון שתבחרו – מודרני, כפרי, פרובנס, אנגלי ועוד.

      

 

ריהוט בהתאמה אישית – איך זה עובד?

אם אתם מעוניינים ליצור ריהוט איכותי שמותאם בדיוק לצרכים שלכם מבלי להתפשר על עיצוב והתאמה לחלל הבית – ייצור ריהוט בהתאמה אישית מותאם בדיוק עבורכם. איך זה עובד? תוכלו להביא אלינו תמונה או לספר לנו על רעיון לרהיט ואנו נייצר אותו עבורכם באופו מושלם. הצוות המקצועי של נגריית יגל עומד לרשותכם. בואו אלינו עם רעיון ואנחנו נהפוך אותו לריהוט מותאם אישית עבורכם.

לפרטים והזמנות התקשרו עכשיו לנגריית יגל 08-9292864

Call Now Buttonלחץ לחיוג
וואטסאפ!