עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים

אנחנו בנגרית יגל מאמינים שהמטבח הוא בין החלקים הכי חשובים בבית ובדיוק בגלל זה
אנחנו משקיעים מחשבה רבה בתחום של עיצוב מטבחים. אנחנו מאמינים שמטבח מעוצב
הוא מטבח מזמין שהרבה יותר נעים לבשל בו לאכול בו. צוות המעצבים המקצועי שלנו מקפיד

להתעדכן כל הזמן בחידושים ובמגמות של עיצוב מטבחים כדי להביא אליכם את המטבחים

המעוצבים הטובים ביותר שמיוצרים מהחומרים הטובים ביותר באיכות הכי גבוהה שיש. מוכנים להתאהב?

עיצוב מטבחים מודרניים

המטבח המודרני הוא בין המטבחים האהובים ביותר ונראה כי הסגנון הזה ילווה אותנו עוד שנים רבות בתחום עיצוב מטבחים. מטבח מודרני עוסק בקווים נקיים וחלקים ובטכנולוגיות מתקדמות במיוחד. זה יבוא לידי ביטוי בפתרונות אחסון משוכללים, ציוד מתקדם ומוצרי פרזול ברמה הגבוהה ביותר. הצוות של נגרית יגל מקפיד על עיצוב מטבחים אסתטיים, מתקדמים ואיכותיים במיוחד.

עיצוב מטבחי יוקרה

ריהוט בהתאמה אישית

עיצוב מטבחי יוקרה הוא תחום שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות וניתן לראות אותו בבתים רבים, גם אלו שאינם יוקרתיים במיוחד. מטבח יוקרה מתאפיין בשילוב מושלם בין חומרי גלם יוקרתיים, עיצוב בהתאמה אישית ורמות גימור גבוהות ביותר. מטבחי היוקרה של נגרית יגל מקיימים את השילוב הזה בהצלחה רבה וניתן לראות אותם אצל המוני מבשלים מרוצים.

עיצוב מטבחים בסגנון פרובנס

מטבח פרובנס

מטבח פרובנס הוא אחד מהמטבחים האהובים במיוחד על אנשים בכל רחבי הארץ. סגנון העיצוב הייחודי הזה עושה שימוש באלמנטים דקורטיביים, צבעים קרים לצד חמים, משטחי עבודה גדולים וחללים מזמינים. צוות המעצבים של נגרית יגל ישמח לעצב לכם מטבח פרובנס בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולטעם שלכם.

עיצוב מטבחים כפריים

מטבח כפרי מודרני

מה לא נאמר על המטבח הכפרי? שהוא קפא בזמן, שהוא יוצר אווירה חמה וביתית בכל הבית, שמי שנכנס לבשל בו לא רוצה לצאת .. ועוד.  הכל נכון! מטבח כפרי הוא מטבח שפשוט כיף להיות בו. בנגרית יגל אנחנו עושים עיצוב מטבחים כפריים שמשלבים בין הסגנון הכפרי הרומנטי לבין שימוש בחומרי גלם איכותיים במיוחד, מה שיוצר את המטבח המושלם.

עיצוב מטבח אנגלי

מטבח אנגלי
מטבח אפוקסי

המטבח האנגלי בעיצוב נגרית יגל הוא מטבח חלומי במיוחד. הוא נותן למבשלים בו תחושה קלאסית ורומנטית כאילו בישלו בלב ארמון בריטי יוקרתי. בעיצוב ותכנון מטבח אנגלי אנו מקפידים על רמת הגימור הגבוהה ביותר, על חומרי גלם מעולים ועל עיצוב מטבחים קלאסיים, רומנטיים והכי אלגנטיים שיש.

Call Now Buttonלחץ לחיוג
וואטסאפ!