עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים בדירות חדשות


 

מה זה בית?, בית זה המקום הבטוח אליו אנו חוזרים בסוף היום אל המשפחה והאהובים שלנו. מקום מגורים מהו? מקום מגורים הוא בית או מבנה קבוע המשמש אדם כלשהו לטובת לינה ושהייה ממושכת. 

אך האם כל מקום מגורים הוא בית? פה כבר נשאלת שאלה יותר קונקרטית מכיוון שבית זה מקום בו אנו מרגישים מוגנים ופחות פגיעים מהדברים המתרחשים בחוץ. המילה "בית" ישר מחזירה כל אחד מאיתנו לסיטואציה אחרת בחיים, את חלקנו תחזיר לצבא, חלקנו לטיול הגדול לאחר הצבא, או אף לתקופה שבה השכרנו חדר עם עוד כמה שותפים בעיר זו או אחרת. בית זה זכרונות, עצובים ושמחים כאחד. באנגלית אפילו הגדילו לעשות ונתנו שתי מילים למושג "בית", האחת, "HOUSE", שזו המשמעות הפיזית של המושג, בית, והמילה השנייה היא, "HOME", שזו המשמעות הרגשית של המושג, בית, המתייחסת יותר לתוכן הבית ולהוויה התפישתית שלו, ולא זו הפיזית.

עיצוב מטבחים

המטבח 

בעבר היה המטבח חדר קטן וצדדי בבית, בשנים האחרונות המטבח גדל והתחבר עם שאר הבית ונהיה לחלל אחד גדול המאפשר שטח עבודה רחב. כבר שנים שהמטבח הוא לב ליבו הפועם של הבית ובו הכל מתנהל, חשוב שהמטבח יהיה אפקטיבי ונוח בצורה המירבית למשתמשים בו. שיפוץ מטבח זה עסק יקר ולא זול בכלל, לכן כשנגיע לשלב של שיפוץ המטבח כדאי ואפילו נחוץ שיהיה בעל מקצוע אמין ואיכותי שידע להתקין לנו את המטבח על הצד הטוב ביותר.  

איך להתאים את גודל המטבח כרצונכם  

המטבח הוא הלב הפועם של הבית, בו הכל מתרחש, במטבח אנו מבלים הרבה משעות היום שאנו נמצאים בבית, אם כאשר מכינים את האוכל, אם בשטיפת הכלים לאחר מכן ואם בארוחות הערב המשותפות כשכל בני הבית מסובים לשולחן. לא נרצה שכאשר אנו באמצע ארוחת שישי או ארוחת ערב, לפתע איזה ארון ישמט לו מהקיר או יקרוס תחת נטל כובד הכלים הנמצאים בו, על כן, כדאי לבחור בעל מקצוע אמין ואיכותי. לפני שאתם הולכים לראות דירות למכירה באשקלון חשוב שתשמעו כמה טיפים, כאשר מתכננים מטבח חשוב מאד ואף רצוי לחשוב מבעוד מועד אם בכוונתכם לשים אי במטבח, לתכנן אותו בצורה כזו שלא יחסום לכם את כל המטבח וכמו כן לתכנן מראש לכמה סועדים לתכנן אותו. כמובן לקחת בחשבון שלאי במטבח ישנם גם כסאות המתלווים אליו ותופסים עוד מקום פנוי במטבח. ישנם סוגים שונים של איים למטבח, יש איים שהם נטו בשביל להוות משטח עבודה ואז נרצה שמעל האי יהיו תלויים סירים ומחבתות, יש אי שהוא לישיבה ואז נעדיף שיהיה פחות עמוס מבחינת כלים תלויים מעליו, יש אי המשלב בין השניים ואז בתכנון פשוט כדאי לתכנן שהמתלה יהיה גבוה יותר או שיהיה ניתן להגביה ולהנמיך אותו.  

 

מעוניינים במטבח יוקרתי אצליכם בבית?

חייגו אלינו 053-5757555

Share Button