מטבח צבע בתנור

מטבח צבע בתנור


בשעה טובה הגעתם לשלב עיצוב המטבח שתמיד חלמתם עליו. בחרתם סגנון עיצוב, התאמתם למידות המטבח הקיים ובחרתם את כל האלמנטים הנלווים. בעזרת מעצבי המטבחים המוכשרים התאמתם ידיות, צבע השיש, חיפוי קיר, כיור, ברז ודלתות. עכשיו, נשאלת השאלה האם לבחור ארונות מטבח עם צבע פולימר או מטבח צבוע בתנור. אם הבחירה היא בידיכם אנו ממליצים על מטבח צבע בתנור אשר לו איכויות בולטות יותר לאורך זמן.

מטבח כפרי קלאסי משפחת דנגוט

מטבח צבע בתנור איכותי יותר

ההבדל הויזואלי בין מטבח צבוע בתנור לבין מטבח בחיפוי פולימר כמעט ולא נראה לעין הרגילה. מי שאינו מקצוען בתחום זה כמעט ולא ירגיש בהבדל. שתי השיטות הן טובות ומוצלחות אך מטבחים הצבועים בתנור מתבררים כמטבחים איכותיים ועמידים יותר. כאשר העץ עובר תהליך של צביעה וייבוש בתנור, אנו רואים כי לאורך השנים הצבע עמיד יותר ושומר על הגוון שלו. צבע המטבח אינו דוהה או במקרים של גוונים לבנים אינו מקבל גוון צהבהב. בעיצוב מטבח מודרני לדוגמה, אנו מייצרים ידיות אינטגרליות המובנות בתוך דלתות ארונות המטבח. חשוב לנו כי הצביעה תהיה אחידה וחזקה כך שהצבע לא יתקלף עם השימוש החוזר בידיות. מטבח צבע בתנור הוא בטיחותי יותר לשימוש בסביבת ילדים כיוון שברגע בו הצבע התייבש בתנור הוא אינו פולט כימיקלים לאוויר. צבע פולימר מכיל מרכיבים כימיים מסוימים אשר אינם מסוכנים כלל ועיקר לאדם, אך אנו משתדלים לא להשתמש בו בייצור מטבחים ובקרבת מזון, אלה אם כן הלקוח מבקש זאת באופן מפורש.

עיצוב מטבח יוקרה חזק ואיכותי

מטבח הוא מקום פעיל ודינמי מאוד, על כן חשוב כי הוא יהיה מיוצר מחומרי גלם איכותיים. בניית מטבח חדש היא השקעה חשובה למי שעושה בו שימוש רב. רוב המשפחות בישראל מתפעלות מטבח ברוב שעות היממה. המטבחים בארץ הם שוקקי חיים מהבוקר עד הלילה ומהווים לב פועם של הבית והמשפחה כולה. מכאן, שאנו נבחר במטבח חזק ואיכותי המיותר מחומרי גלם איכותיים ביותר ובעיצוב מרהיב. נגרית יגל מתמחה בעיצוב ויצור מטבחי יוקרה בהתאמה אישית לפי בקשת הלקוח. תוכלו להתרשם מגלריית המטבחים בבתי לקוחות להם עצבנו, ייצרנו והתקנו מטבחי יוקרה בבתיהם.

Share Button