מטבח פולימר


חזית מטבח פולימר

חזית מטבח פולימר, ציפוי פולימר למטבחתחום מרכזי במשימת עיצוב מטבחים הוא בחירת חזית מטבח ודלתות מטבח. המראה היוקרתי, סגנון העיצוב, העמידות והפונקציונליות של המטבח תלויים כולם בחומר שישמש לחזית המטבח. למרות הדעה הרווחת מטבח יוקרה לא תמיד עשוי מעץ וישנם פתרונות אחרים לייצור מטבח יוקרה אשר עושים שימוש בחומרים אחרים כמו למשל מטבח פולימר. כאשר מדברים על מטבח פולימר הכוונה היא למטבח שעשוי MDF או מעץ סנדוויץ' אשר מחופים בציפוי פולימר חזק ואיכותי.

מטבח פולימר – עמידות ועיצוב נפגשים

מה זה ציפוי פולימרפולימר הוא ציפוי סינתטי על בסיס פלסטי אשר מוצמד על גבי MDF ממנו עשויות דלתות המטבח. ציפוי פולימר יוצר שכבת ציפוי על ארונות המטבח, החזיתות ועל חלקי המטבח השונים עם גימור מושלם שאינו מצריך שימוש נוסף בקנטיםבעיצוב מטבח פולימר ניתן לראות שימוש דלתות וחזיתות מטבח בגימור מושלם, מטבח מעוצב ועמיד בעלות נמוכה יחסית למטבח עץ.

מטבח פולימר – יתרונות וחסרונות

הבחירה במטבח פולימר כדאית מכמה סיבות: הפולימר הוא חומר שמגיע בכמה מרקמים ודוגמאות וניתן לדמות באמצעותו מרקם של עץ. כמו כן הפולימר הוא חומר חזק מאוד ועמיד ויחד עם זאת קל לניקוי ולתחזוקה. אם חלילה נפגם חלק ממנו ניתן להזמין חלק זהה מכיוון שהפולימר שומר תמיד על אותו צבע ומראה וגם מחירו של הפולימר אטרקטיבי מאודאך לפולימר ישנם גם חסרונות מסוימים. בחירת החזיתות מתאפשרת מתוך מלאי קיים של מרקמים וצבעים ואין אפשרות לבצע הזמנות מיוחדות, תוספת של חלקים מיוחדים כמו קרניז או משרביה יש להזמין אותם מעץ בצבע דומה ככל האפשר.

מטבח פולימר הוא פתרון מושלם ליצירת מטבח יוקרה מעוצב בתקציב ריאלי, אשר מתאים מאוד לעיצוב מטבחים כפריים או עיצוב מטבחים מודרניים. במטבח פולימר תקבלו מראה אחיד וטנקי ללא צורך בקנטים וללא מרווחים או חיבורים נראים לעין.

אנו בנגרית יגל מציעים לכם מטבחי פולימר מעוצבים ויוקרתיים בהתאמה אישית לצרכים שלכם, התקשרו עכשיו ואנו נתאם לכם פגישת ייעוץ חינם ללא עלות 08-9292864
Share Button