לתיאום פגישה עם מעצב בסניף

ידוע לי כי בהשארת פרטי האישיים לחזרה לקבלת פרטים נוספים אני מאשר/ת לחברה להתקשר אליי בשיחה שיווקית.

מטבחים מפוארים

מחפשים מטבחים מפוארים? רוצים לבשל במטבח יוקרתי שנראה כאילו נלקח מארמון בלב הממלכה? זה בהחלט אפשרי. אנחנו בנגרית יגל מאמינים שלכל אחד מגיע לבשל במטבח פאר שיעניק אווירה יוקרתית לבית כולו. בשנים האחרונות החלה פריחה משמעותית בתחום של מטבחים מפוארים בעיצובים מרהיבים וחדשניים שהופכים את הבית כולו לבית מואר ויוקרתי במיוחד. עיצובי פאר הפכו מקובלים לא רק בתחום של מטבחים אלא בתחומים נוספים: ריהוט, פינות אוכל, עיצוב חדרי ילדים וכו'. מטבח פאר יכול להיות בכל הסגנונות : החל מכפרי ועד למטבח המודרני הפופולרי והאהוב כל-כך.

מטבחים מפוארים מודרניים

המטבח כבר מזמן הפך לאחד החלקים היותר חשובים בבית, ואנשים משקיעים מחשבה רבה בעיצוב ובתכנון שלו. עיצוב מטבח מודרני הוא בין סגנונות העיצוב היותר אהובים בשנים האחרונות וניתן לראות אותו בבתים רבים בישראל. מטבח מודרני הוא בעל מאפיינים חדשניים כמו חומרי גלם, קווי עיצוב, צבעים וטקסטורות. אצלנו בנגרית יגל תוכלו למצוא מגוון דגמים של מטבחים מפוארים מודרניים שיהפכו את הבית שלכם לממלכה קסומה ואת המטבח שלכם למקום מפואר שכיף לבשל ולבלות בו.

עיצוב מטבחים יוקרתיים

לא כל אחד יכול לעצב מטבחי יוקרה. מדובר בעיצוב שיש להתמקצע בו עיצוב מטבחי יוקרה צריך לקחת בחשבון את כל הטרנדים והחידושים בתחום וליישר קו עם מה שמתרחש בתחום העיצוב בעולם כולו. מטבחים מפוארים אלו מטבחים שהושקעה בעיצובם מחשבה נרחבת, ונעשה שימוש בחומרי הגלם המתקדמים ביותר, מוצרי הפרזול האיכותיים ביותר וכו'. מטבחים מפוארים אלו מטבחים שהפאר נוטף מכל פינה בהם ומשרים אווירת יוקרה על הבית כולו.

מטבחים פונקציונאליים בעיצובים יוקרתיים

על אף שעיצוב המטבח הוא חלק חשוב במיוחד, אל לנו לשכוח שהפונקציונאליות של המטבח היא חשובה לא פחות. מטבח פונקציונאלי הוא מטבח שמתוכנן כך שהפעילות והשימוש בו יהיו נוחים, קלים ופרקטיים במיוחד. צוות המעצבים והנגרים בנגרית יגל מתכנן מטבחים מפוארים פונקציונאליים מתקדמים במיוחד. המטבחים שלנו ידועים כמטבחים איכותיים במיוחד שכיף לבשל בהם וקל להתאהב בעיצוב שלהם ברגע.

 

פוסטים אחרים בבלוג...