לקוחות ממליצים

אנו שמחים בכל פעם מחדש לקבל פרגונים והמלצות מלקוחות חדשים, שמרוצים מעבודתינו. נמשיך להעניק עבור לקוחותינו את השירות והאיכות הטובים ביותר! ממליצים מהפייסבוק

נגרית יגל בעלת ותק וניסיון של מעל 40 שנה בתחום העיצוב וייצור מטבחים. בעיצוב ותכנון מטבחים נדרשת מידה רבה של מקצוענות, דיוק והנדסת אנוש מתקדמת התואמת את צרכי הלקוח

לקוחות מפרגנים
וממליצים עלינו

נשאר לי כלקוח מאוד להתפעל ממעטפת התמיכה שקיבלתי מחנן, כמו כן מההתקנה של עובדיה, וההשלמות הסופר מקצועיות של דודי האלוף. חברת “נגרית יגל” היא לא חברה אלא הנגר הפרטי שלי!!!

דני בן שטרית .

אריק שתרם הרבה כדי שנוכל לסגור עסקה, חנן המקסים והיצירתי מעניק ללקוח הרגשה שהמטבח שלך הוא המטבח היוקרתי ביותר שצריך לייצר, החשיבה על כל פרט עד לדקויות של הכיסוי לבורג, זו נראית כמו משימת חייו.

היכולת של חנן להשאיר אותך תמיד בראש המשימות שלו, מעניקה הרגשה שאתה לא לבד בפרויקט.

דני בן שטרית

חברת “נגרית יגל”, זו חברה עם התנהלות צעירה מלאת יצירתיות וחשיבה מודרנית

מתחייב להמליץ עליכם בחום. בהערכה, משפחת הראל, קיבוץ אשדות יעקב מאוחד בברכה, מיקי הראל 04-6751155, 054-9900511

זכינו למענה לכל אורך הדרך עד הדברים הכי קטנים ודיוק מקסימאלי בהרכבת המטבח, בימים בהם, חברות גדולות מזלזלות בשירות ללקוח, אתה ועובדיך, מוכיחים שניתן אחרת,

משפחת הראל

לאבי וחברת נגריית יגל שלום רב,

לאחר כניסתנו לבית, רציתי לומר תודה אישית לך ולצוות על שירות מקצועי ואדיב

בכל הזדמנות אנחנו מספרים עליכם וממליצים לבני משפחה, לחברים ולכל מי שמתעניין. מבקשים להודות מכל הלב שלומית וישראל.

ברצוננו להודות לכל צוות הנגריה – על עיצוב מושלם, על יחס אישי, על התאמה לצרכים שלנו, על הקשבה ורצון לעזור בהגשמת החלום לשביעות רצוננו, ועל התקנה מדויקת.

שלומית וישראל

לכל המעוניין רכשתי מטבח בנגריית יגל. כל פעם שאנחנו משתמשים במטבח אנחנו מתמלאים שמחה, הרגשת יופי והתפעלות.

עם סבלנות ומענה לכל הגחמות והבקשות שלנו, כשהכל נעשה תוך חיוך ולשביעות רצוננו המלאה. אנו רוצים מכאן להודות מכל הלב לאבי, לחנן ולכל צוות הנגריה שעמלו הן בתכנון, בייצור ובהרכבה והצליחו להעמיד מוצר ברמה הגבוהה ביותר”.

תודה מפנינה ויהודה.

פגישתנו הראשונה הייתה עם חנן והייתה לנו כימיה מדהימה איתו. הוא ליווה אותנו בכל תקופת העבודה, בחשיבה יעוץ ותיאום, יחד עם אבי הבעלים של נגרית יגל שעשו הכל כדי לרצות אותנו. עבודות הנגרות כללו ארונות מטבח, בניית אי מדהים, ארונות קיר לחדרים ועד כיסוי לארונות החשמל. את העבודות אפשר להגדיר במילה אחת – מושלם!

פנינה ויהודה

לאחרונה סיימנו לשפץ את דירתנו בתל אביב. את עבודות הנגרות לדירה ביצעה נגרית יגל שאיליהם הגענו בהמלצת האדריכלית רחל ורשבסקי.

וואטסאפ!