ריהוט חדרי ילדים ונוער

ריהוט חדרי ילדים ונוער – נגרית יגלריהוט חדרי ילדים

בנגריית יגל מתמחים בעבודות נגרות לחדרי ילדים. נגריית יגל מבצעת עבודות נגרות איכותיות תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה ועיצוב ייחודי.  חדרי הילדים של נגרית יגל מתאפיינים בשילוב נכון בין עיצוב לפונקציונליות כאשר נוחות השימוש והעמידות של חדרי הילדים והנוער שאנו מייצרים נמצאים בראש סדרי העדיפויות. אנו עובדים עם טובי המעצבים ומייצרים ריהוט חדרי ילדים, ריהוט לחדרי שינה לילדים, לנוער ולמבוגרים. היתרון העיקרי ברכישת ריהוט חדרי ילדים מעוצבים הוא בעמידות הגבוהה ובהתאמה המושלמת של הרהיטים למבנה החדר, לעיצוב הקיים ולדרישות הלקוח או במקרה הזה – צרכי הילדים.

עיצוב ריהוט חדרי ילדים ונוער

אנו מתמחים בעיצוב ובנייה של חדרי ילדים מעץ, עיצוב חדרי שינה וארונות בהתאמה אישית מעץ מלא ובמגוון סגנונות עיצובחדרי ילדים המשמשים למשחק, לבילוי שעות הפנאי וכמובן לשינה צריכים להיות מתוכננים באופן שיאפשר הנאה ונוחות תוך שמירה על סדר וארגון. חשוב ליצור מקומות אחסון נכונים, לנצל את השטח באופן הטוב ביותר ולדאוג שהחדר ימצא חן בעיני בלקוחות הכי חשובים – הילדים.

מחפשים מומחים לעיצוב ויצור ריהוט חדרי ילדים ונוער? נגרית יגל היא הכתובת שלכם!

מעל ארבעים שנה של ניסיון בעיצוב ובניית חדרי שינה, מטבחי יוקרה, קליניקות וריהוט לבתי עסק ועוד. התקרו עכשיו ותאמו פגישת ייעוץ ללא עלות 08-9292864

 


 

 

 

 

שינוי גודל גופנים
וואטסאפ!