מטבח פורמייקה

הפורמייקה הוא חומר ציפוי קשיח מגוון בצבעים וטקסטורות, קל לניקוי ונחשב לחומר העמיד ביותר למטבח מפני חום ושריטות. מטבח פורמייקה הוא מטבח פופולרי במיוחדי, בעיקר בזכות המגוון העיצובי הרחב שיש לפורמייקה ובזכות המחיר, שמותאם לכל כיס.

פורמייקה הינה חומר, אשר עשוי משכבות של נייר עבה, המוספג בתוך מלמין נוזלי ונכבש באמצעות מכבש בטמפרטורה גבוהה במיוחד. צבע הבסיס של פורמייקה הוא חום כהה, אבל לוח החיפוי האחרון, הוא החלק שהלקוח יכול לבחור בהתאם להעדפתו האישית, בצבע שונות וטקסטורה שונה.

בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום ושיפור איכויות החומרים, מטבחים מפורמייקה מחזיקים מעמד זמן רב, הם קלים לניקוי ואינם מתבלים מהר, לעומת העבר.

ניתן לראות עיצובי מטבח פורמייקה (מטבח HPL) בכל רחבי העולם, הפורמייקה חזרה אל תחום עיצוב המטבחים ועולם עיצוב הבית ובגדול. יותר ויותר רהיטים ומטבחים בבתים של אנשים החלו להתחלף לפורמייקה, מכוון שהפורמייקה היא חומר קל יותר לייצור וזול משמעותית מעץ מלא, זכוכית וכד’ו. מטבחים מפורמייקה מתאימים ללקוחות, שמעדיפים מטבח בעלות יותר סבירה, עם מראה מודרני, נקי וקלאסי. באמצעות הפורמייקה ניתן להשרות אווירה כפרית במטבח, על ידי “חיקוי” של נראות עץ מקורית.

מטבח פורמייקה היא בחירה נבונה בשיקולי עלות אל מול תועלת. פורמייקה אינה פוגעת ביופי המטבח, היא עמידה מאוד לאורך זמן, קלה מאוד לניקוי ומעניקה מראה יפהפה לעיצוב המטבח.

אנחנו בנגריית יגל יוצרים עבוכם מטבחי פורמייקה באיכות גבוהה ביותר, תוך כדי התחשבות בצרכים שלכם ושימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק.

פרוייקטים במטבחים פורמייקה