מטבח אנגלי

תמיד חלמתם להרגיש חלק ממשפחת המלוכה הבריטית? מאז ומעולם רציתם לגור בבית בעל ניחוחות אריסטוקרטיים אירופאים משובחים? החלום הגדול שלכם הוא לבשל במטבח יוקרתי ומפנק בדיוק כמו שיש בארמון בקינגהאם שבאנגליה? מהיום הדרך להגשמת כל החלומות שלכם קצרה הרבה יותר. מטבח אנגלי של נגרית יגל הוא מטבח קלאסי מעוצב שעשוי ברמה גבוהה במיוחד ומהחומרים האיכותיים ביותר. אנחנו בנגרית יגל בוחרים בפינצטה את החומרים בהם אנחנו משתמשים. זה מתחיל בעץ האיכותי הטבעי, ממשיך במוצרי פירזול, משטחי העבודה ומסתיים בחומרי חיפוי הקיר שבשימוש אצלנו.

מטבח אנגלי כפרי

מטבחים אנגליים הם מטבחים רומנטיים חמימים שפשוט כיף לבשל ולאכול בהם. מדובר במטבח כל-כך אלגנטי ומלכותי עד שאתם לרגע עשויים להתבלבל ולחשוב שמגיע לכם שיהיה לכם משרת או שניים…ועכשיו ברצינות, מטבח אנגלי קיבל את שמו בגלל הסגנון האנגלי המסורתי שבהשראתו הוא מעוצב. בנגריית יגל תמצאו מגוון סגנונות ועיצובים של מטבחים אנגליים וכפריים. מטבח כפרי הוא פופולארי ומבוקש במיוחד בתחום עיצוב המטבחים אולי משום שהוא מעניק לכל בשלן אווירת כפר מיוחדת שהיא , כידוע, מעולה למהלך הבישול.

מטבח אנגלי קלאסי

עיצוב קלאסי של מטבח אנגלי מתאים לאותם אל שאוהבים את סגנון העיצוב המסורתי של פעם. לא סתם הסגנון הקלאסי נשאר איתנו כל הזמן ולרגע לא ירד מהפרק. כשדבר מסוים מקבל את התואר “קלאסי” זה אומר שהוא כל-כך מוצלח שהוא יישאר איתנו כנראה לנצח. נגרית יגל מתמחה בעיצוב , תכנון והתקנת מטבח אנגלי קלאסי בבתים פרטיים ובבתי עסק. אנחנו משתמשים בעץ טבעי ובחומרים איכותיים שתורמים גם לעיצוב המוקפד וגם לעמידות המטבח.

מטבח אנגלי בעיצוב אישי

לכל אחד יש את הוויז’ן שלו לגבי מטבח החלומות שלו. חלום של אחד לא נראה כמו חלום של אחר ולכן הדבר הנכון ביותר הוא לבחור בנגריה שההתמחות שלה היא עיצוב מטבחים בהתאמה אישית. רק כך תוכלו לבחור במדויק את המטבח שיתאים עבורכם ועבור המבנה בו הוא יותקן. מטבחים בעיצוב אישי יאפשרו לכם לבחור בדיוק היכן יהיה כל דבר, מאיזה חומרים , צבעים וסוגי עץ. המקצוענים של נגרית יגל מומחים בהפיכת חלומות למציאות ובהתקנת מטבחים שממש כיף לבשל בהם.

פרוייקטים אחרונים מהמטבח האנגלי